klimatyzacja i wentylacja

23/05/2017

temperatura

Opublikowane jako: Bez kategorii — admin @ 19:11

Zdecydowanie wolałbym pieniądze wydane na piwnicę zainwestować inaczej. Idealistą może nie jestem i dla tego wygląd poobwieszanego garażu mi nie przeszkadza, ale to i tak przy mojej starej piwnicy w bloku to jest techniczny Luwr. Zapewniam od razu, że przejść się da, chociaż piłeczkę tenisową i tak zawiesiłem na wysokości wzroku kierowcy, aby sygnalizowała moment gdy “już dalej nie opłaca się wjeżdżać” .Gdybym miala mozliwosc, to pewnie zdecydowalabym sie na mala piwnice z mysla o przetworach, ale wiedzialam jeszcze przed rozpoczeciem budowy, ze nie warto sobie glowy piwnica zawracac, bo woda za wysoko. Dlatego garaz nie bedzie garazem I od razu klimatyzacja Wilanów uprzedzę, nie jestem przeciwnikiem piwnic do momentu gdy jest na to kasa i domy mają z nimi w komplecie jakiś wygląd. Bardziej piwnica kojarzy mi się z piwniczką, na winko, przetwory, jakiś zapas jabłek z sadu niż graciarnią. I na pewno do Waszych piwnic wygodniej się wchodzi niż na moje poddasze, Szkoda, że to nie jest takie proste w okresach przejściowych między lekkim dogrzewaniem a pełnym sezonem grzewczym. My mamy taki problem, że pranie po prostu nie schnie, nawet na przewiewnym strychu, a susząc w pokoju czuć wilgoć .
W bloku takiego problemu nie było - było (za)gorąco i było suche powietrze gdzieś od października. W dobrze zaizolowanym domu przy obecnie panujących temperaturach piec się włącza tyle co kot napłakał, bo temperatura w domu trzyma się w okolicach 21 stopni, a jak napalę wieczorem w kominku (bez żadnego rozprowadzania powietrza), to piec nie włącza się przez około dobę wcale.U mnie w domu od 10 miesięcy suszy się tylko i wyłącznie za pomocą suszarki. W tej chwili nie wyobrażamy już sobie aby wrócić do tradycyjnej metody. Wiadomo, że zużywa to trochę prądu, ale komfort korzystania z tego cuda jest niedopisania Polecam natomiast zakup oddzielnej suszarki a nie zintegrowanej z pralką - na prawdę szczerze mówię bo mam porównanie wśród znajomych. Ja osobiście kupiłem taką “półprzemysłową” z komisu Siemensa za 600zł - suszy codziennie albo i kilka razy dziennie bo mam dwójkę maluchów i działa wyśmienicie. Z tego co patrzyłem nowa taka kosztuje ponad 4 tys. jak coś to mogę dać namiar na komis w Gdańsku
Wczoraj właśnie przeglądałem ofertę pralko-suszarek z tego powodu, chociaż wcześniej przekonywałem żonę, że to fanaberia i bezsens . Teraz myślę, że to dobre rozwiązanie wspomagające.

Brak komentarzy

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

hosting www © klimatyzacja i wentylacja, all rights reserved.
klimatyzacja i wentylacja is proudly powered by WordPress.
Theme Redesigned by Kaushal Sheth originally developed by Michael Martine
Tłumaczenie Polski Blogger dla Polski support Wordpress.