klimatyzacja i wentylacja

22/03/2016

inny świat

Opublikowane jako: Bez kategorii — Tagi:, — admin @ 21:11

Orban ma rację. Niestety, ale unijne elity władzy tak bardzo straciły kontakt ze zwykłymi Europejczykami, że nie widzą one (albo też nie chcą widzieć), iż ich polityka „politycznej poprawności” polega głównie na cenzurze, na zmuszaniu ludzi do ukrywania swych prawdziwych poglądów, a więc do frustracji. A frustracja kończy się przecież zazwyczaj wybuchem gniewu, który może zmieść te obecne elity i wyrzucić je do śmietnika historii. I przed tym właśnie przestrzega nas Orban. Zwyczajną głupotą, iście „strusią” polityką, jest więc lekceważenie sobie jego przestróg. Dziwne sformułowania, za duży poziom emocji i za dużo brzydkich wyrazów. Widzieliśmy w telewizji palone samochody na przedmieściach Paryża, widzieliśmy co się działo w Kolonii. WIemy czym jest islam z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Nie chcemy by nasze kobiety jak w Szwecji bały się wychodzić po zmroku, nie chcemy żyć jak w średniowieczu, nie chcemy by nasze kobiety były traktowane jak podludzie i jak seksualne niewolnice. Powiedzenie, że nie każdy muzułmanin jest zły jest oczywistością, ale prawdą jest też, że proporcje są takie, że złych muzułmanów jest bardzo dużo. Te kraje, które przyjęły muzułmanów zapłacą za t, al enie politycy mieszkający w pałacach i willach, ale zapłaca kobiety i dzieci, bo liczba gwałtów wzrośnie. Ludzie z Kultur Legalnego Gwałtu już o to zadbają.

Pomagać trzeba, ale można to robić wysyłając pieniądze do obozów w Turcji, Jordanii i Libanie.

Populacja świata wygląda tak: Ameryka Płn. 400millionów, Ameryka Płd. 600milionów, Azja 4,2 mld, Afryka 1mld ludzi.

Większośc krajów i kontynentów ma stabilna populację i kontrole narodzin. Niestety Afryka tego nie ma i progrnozy są takie, że będzie ich 4miliardy, oczywiście będą głodować. I cozywiście pójdą do Europy, migracja będzie do europy duża i bez wojen, bo ludzie pójdą tam gdzie jest lepszy poziom życia. Już teraz trzeba opracowac program pomocy Afryce koncentrujacy się na jej rozwoju i przede wszystkim kontroli urodzeń i aktykoncepcji. inaczej Afryka stanie się „Wielką Fabryką Ludzi” i migrancji zaleją europę czeka nas inwazja, chaos i gwałty.

Proszę przeczytać książkę „Szatańskie wersety”.

Jesteśmy otoczeni przez islam, system który nie ewoluował jak pozostałe religie. Europie potrzeba migrantów, ale z kultur, które szanują kraj gospodarza, jak na przykład Wietnamczycy.

Polacy i Europejczycy ginęli podczas WWII i walczyli, arabowie jakby Rosjanie nas zaatakowali, po prostu by z Polski uciekli, tak jak uciekli z Syrii. Taka mentalność.

Gdybym był muzułmaninem i mieszkał w Europie, po pewnym czasie znienawidziłbym ten system i kompletnie go porzucił, zresztą jest takich w europie wielu szczególnie kobiet, niestety okaleczone narządy płciowe barbarzyńskim obrzezaniem z nimi zostaną.

Brak komentarzy

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

hosting www © klimatyzacja i wentylacja, all rights reserved.
klimatyzacja i wentylacja is proudly powered by WordPress.
Theme Redesigned by Kaushal Sheth originally developed by Michael Martine
Tłumaczenie Polski Blogger dla Polski support Wordpress.